Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
przemek_wisla
Junior Member
Od: 02.2008
Skąd: Jabłonna Lacka
Offline
#
2621
31.07.2008, 08:22
http://www.dziennik.pl/sport/pilkano...na_Ebiego.html
he ciekawe,tylko żal że nei przejdziemy Beitaru :((( Ale smolarek byłby super
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
przemek_wisla
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez przemek_wisla