Wyświetl pojedynczy post
przemek_wisla
Junior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: Jabłonna Lacka

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2621
Stary 31.07.2008, 08:22
http://www.dziennik.pl/sport/pilkano...na_Ebiego.html
he ciekawe,tylko żal że nei przejdziemy Beitaru :((( Ale smolarek byłby super
"To jest polska liga tu niema świadomosci"
Odpowiedz cytując