Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2620
Stary 31.07.2008, 08:05
Taa jasne, już widze jak się Smolarek decyduje na grę w Wisle .

Prawda jest taka że Cupiał wie ze dał dupy i teraz próbuje tanimi sztuczkami przekonać do siebie fanów. Już niedługo pojedzie pewnie nie Wilczek ani nie Bednarz do Santander tylko sam Cupiał i będzie negocjował wypożyczenie, gdzie RS będzie musiał pokryć 80% zarobków. Oczywiscie Racing sie zgodzi pokryć conajwyże 70 i o te 10% będą się kłocic aż odpadniemy z 3 rundy LM(zakładam optymistyczny wariant że przejdziemy Beitar).
Odpowiedz cytując