Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#998
Stary 31.07.2008, 07:48
Nie mozna tracic takich głupich bramek jak ta pierwsza dla Beitaru gdy Sobol przewrócił sie w polu karnym a Wiślacy domagali sie karnego a w tym czasie poszła kontra i gol dla rywali.Trzeba być skoncentrowanym !!!
Odpowiedz cytując