Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#978
Stary 30.07.2008, 23:40
Panowie nie jest tak zle. Strzelilismy jedna bramke co w kontekscie rewanzy daje nam duze mozliwosci bo wystarczy wygrac 1:0 u siebie i mamy 3 runde. Tyle ode mnie, aby nie spuszczac nosa na kwinte.
Odpowiedz cytując