Wyświetl pojedynczy post
Yaro1984
Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Kraków-Stare Miasto

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#966
Stary 30.07.2008, 23:11
Oress napisał(a):Wyświetl post
No to zdecyduj się czy za Wisłą czy za Beitarem jesteś skoro wspomagasz rodzimą piłkę...

Daruj sobie ta uszczypliwosc...

Niech te slowa naszego hymnu beda dla Ciebie odpowiedzia:
"Cracovio-coz bardziej polskie jest niz Twoja czerwien i biel"

Nie jestem z urodzenia krakusem,pochodze z Pomorza Gdanskiego ale od ponad 20 lat mieszkam w samym jego centrum.Wiem jak niektorzy nazywaja Cracovie ale ja to naprawde olewam i wieksza czesc kibicow tez tylko sie z tego smieje.Kibicuje Pasom bo to one dominowaly kibicowsko w centrum za moich szczeniecych lat,poza tym spodobala mi sie wyjatkowa pasiasta koszulka.I tak juz zostalo.A to ze ktos tam sobie cos krzyknie o Zydach(do ktorych nic nie mam) to mi totalnie zwisa.Slyszalem ze tak sie tez nazywa Widzew lub Ajax Amsterdam.Z barw blizej nam chyba do PSV Eindhoven..;P

Wracajac do meczu chcialbym jeszcze raz podreslic ze Beitar nic specjalnego nie pokazal i awans jest w zasiegu reki.Szkoda tylko ZIenczuka ale taki niestety jest football.
Odpowiedz cytując