Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1171
Stary 30.07.2008, 22:31
karmel1906 napisał(a):Wyświetl post
kurde, nawet sie pokusilem o formata, niestety nic to nie dalo, co do ustawien w biosie nie mam czegos takiego jak klawiatura / mysz, nie wiem dlaczego nie moglismy z kumplem znalezc.
z racji ze jest to laptop, touchpad dziala poprwnie caly czas, ale jak wepne w mysz do usb, to dopoki windows nie znajdzie sobie sterownikow, mysz na kablu dziala. jak sie pojawi dymek znaleziono nowy sprzet interfejsu HID, to lipa. pad dziala, mysz juz nie.
jak sie za to zabrac bo mnie juz trafia szlag!!
btw dzieki za pomoc.
Pracując na laptopie miałem ciekawy problem z mychą. Mianowicie nie działały mi dwa porty USB z prawej strony, z lewej wszystko było ok. Problem nie tyczył się tylko myszki, a innych urządzeń pod USB. Sprawdź czytnik kart SD/Joystick/Tablet itp. Działają?

Jeśli nie, to może być wina "kłótni" sterowników z jakąś aplikacją.

Tom'ash napisał(a):Wyświetl post
Skrzynka wyczyszczona. Piszę nie tylko do tej osoby, ale także do innych osób, które mają telefony w innych sieciach. Druga osoba, która ma tel także w 36i6 ma ten sam problem.
Biuro Obsługi Klienta. Próbowałeś? Oni działają cuda, doprawdy.

Być może mają jakąś awarię serwerów lub przekaźników, nie wiem na jakiej zasadzie to działa.

Zobacz link
Ostatnio edytowane przez michu-k : 30.07.2008 o godz. 22:39.
Odpowiedz cytując