michu-kozlowek napisał(a):

|
Wejdź w BIOS i przestaw myszkę i klawiaturę.
|
kurde, nawet sie pokusilem o formata, niestety nic to nie dalo, co do ustawien w biosie nie mam czegos takiego jak klawiatura / mysz, nie wiem dlaczego nie moglismy z kumplem znalezc.
z racji ze jest to laptop, touchpad dziala poprwnie caly czas, ale jak wepne w mysz do usb, to dopoki windows nie znajdzie sobie sterownikow, mysz na kablu dziala. jak sie pojawi dymek znaleziono nowy sprzet interfejsu HID, to lipa. pad dziala, mysz juz nie.
jak sie za to zabrac bo mnie juz trafia szlag!!
btw dzieki za pomoc.