Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
piotr 0704 dortmund
Senior Member
Od: 10.2006
Offline
#
921
30.07.2008, 21:55
Zieniu17 nie chodzi mi o to jak padla bramka ale jaki miala wplyw na nasza dalsza gre...
Pochwalilem przeciez Pawla za jej zdobycie.
Brozek zagral super ale reszta poczula sie juz krolami swiata...
Stan , sciagnij nam paru konkretnych pilkarzy.
piotr 0704 dortmund
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do piotr 0704 dortmund
Znajdź inne posty napisane przez piotr 0704 dortmund