Rob_Zombie napisał(a):

Ale powiem wam że naprawdę mi zaimponował Paweł Brożek, pokazał że nie trzeba koniecznie mieć 2 metry wzrostu żeby walczyć o piłkę z rosłymi obrońcami, trzeba po prostu mieć jaja. Na dodatek cały mecz naprawdę zapieprzał, dla mnie w tej chwili to oczywisty kandydat do kadry. Ale znając Leo to najwyżej dostanie 45 minut 'szansy' w meczu z jakąś znacznie lepszą drużyną, i nawet piłki nie powącha jak 3/4 zespołu, ale jakoś tylko z Brożka Leo zrezygnuje.
PS. rewanż za tydzień czy za dwa tygodnie?
|
Tak ale trzeba przyznać że samym Brożkiem meczu nie wygramy no i jakiś wysoki nawet "słup" w ataku byłby przydatny do odciążenia drugiego gracza to jest jeden z zaniechanych transferów tego lata .
06.08.08 Reymonta !