luke1906 napisał(a):

Skorża - bardzo źle, fatalne zmiany, jak już ktoś wcześniej pisał nie rozumiem dlaczego zszedł Jirsak i Boguski zamiast Mauro i Zieńczuka? dlaczego zmiany były tak późno, a nie około 60 minuty gdy po prostu nie istnieliśmy na boisku?
|
Masz jakiegos lewego pomocnika w kadrze oprócz Zienczuka
Masz jakiegos defensywnego pomocnika w kadrze oprócz Cantoro
