Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#895
Stary 30.07.2008, 21:39
luke1906 napisał(a):Wyświetl post

Skorża - bardzo źle, fatalne zmiany, jak już ktoś wcześniej pisał nie rozumiem dlaczego zszedł Jirsak i Boguski zamiast Mauro i Zieńczuka? dlaczego zmiany były tak późno, a nie około 60 minuty gdy po prostu nie istnieliśmy na boisku?
Masz jakiegos lewego pomocnika w kadrze oprócz Zienczuka

Masz jakiegos defensywnego pomocnika w kadrze oprócz Cantoro
Odpowiedz cytując