|
Jak dla mnie Beitar był na własnym boisku do ogrania...szkoda Boguskiego mi najbardziej, bo dlam nie to najlepsza postac w Wiśle w tym meczu. Po jego zejściu brak "walczaka" - dla mnie Boguski był w tym meczu wszędzie. Myslałem, że po pierwszej udanej akcji Łobo wejdzie w mecz, niestety widac braki...
Mauro znowu odpuścił zawodnika, po superpucharze nic do niego nie dotarło. Myślałem,że taktyka na jednego napastnika zawiedzie, ale Paweł Brożek pokazał się z jak najlepszej strony. Ogólnie dla mnie nie taki Beitar straszny jak wszyscy go przedstawiają. Co do Sobola, karnego nie było, ale wydaje mi się, że był łapany przed polem karnym.Kartka dla Zieńczuka...coż jeśli to jest czerwona kartka, to gdzie przynajmniej żółta za faul Zif'a na Baszczynskim(kosił go równo z trawą)
|