Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#865
Stary 30.07.2008, 21:15
Brawo Wilczek, Bednarz, a przede wszystkim Cupial. Spadajcie na drzewo.
To musialo sie tak skonczyc. Zrobiliscie wszystko aby nasze szanse na awans byly jak najmniejsze ale przeciez porazka byla wkalkulowana wiec wszystko przebiega zgodnie z planem co ?
Chyle czolo przed trenerem Skorza, ktory zrobil co mogl i swietnie przygotowal zespol fizycznie i taktycznie. Pilkarze tez dali z siebie wszystko. Przegralismy oczywiscie przez brak rezerwowych. Mecz sie skonczyl wraz z zejsciem Jirsaka, przeciez pierwszy do zmiany byl Zienczuk, ktory po raz kolejny pokazal, ze pilka miedzynarodowa to dla niego za wysokie progi. Do tego czasu kontrolowalismy mecz, mielismy fajniejsze akcje i lepsze sytuacje. Zaden z rezerwowych Beitaru nie oslabil swojego zespolu ale na kazdeo wydano troche kasy.
Tak ja wiem pieniadze nie graja tak jak nie graja pilkarze nie wpelni sprawni, a u nas co ? Wszedl Lobo (3 tygodnie przerwy), Dawidowski (2 lata leczenia) i Niedzielan (rok rehabilitacji) - przeciez to wyglada jak ponury zart. A drugim do zmiany byl Cantoro no ale Dudka juz w Auxerre ale grunt, ze kasa jest na koncie. Teraz jeszcze wypadl Zienczuk ? Kto go zastapi ? Moze Jasiu ? Aha przeciez Jasia nie ma. Sad but true :(
Odpowiedz cytując