Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#825
Stary 30.07.2008, 21:00
Kilka słów po meczu:

Beitar miał ze 3 świetne sytuacje, Pawełek zagrał bardzo dobrze.

Wisła miała też kilka dobrych okazji. Niestety się nie udało ich wykorzystać.Boguski, Sobolewski, Niedzielan, Cantoro.

Beitar gral dokładniej, mają świetną linie pomocy, znacznie lepszą niż naszą. Za to ich środek obrony i bramkarz to dramat. Dlatego trzeba to wykorzystać.
Odpowiedz cytując