Wyświetl pojedynczy post
janko04
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: zza 7 gór :D

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#824
Stary 30.07.2008, 21:00
Wilku napisał(a):Wyświetl post

ps.
Czy Wisła nie może miec dobrego bramkarza...? :/
To jakies fatum czy co..?
co ty chcesz od Pawełka K*** gdyby nie on to by z 5 bylo ........
Odpowiedz cytując