Wyświetl pojedynczy post
Nehiar
Senior Member
 
 
Od: 01.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#798
Stary 30.07.2008, 20:53
Acapelo napisał(a):Wyświetl post
Ludzie sędzia nam znowu wydrukował i to w takim meczu gdzie by było 2:0 i pogrom Beitaru. Ewidentny karny i tyle
Że niby ten na Sobolu ? Ty sobie jaja robisz ?!
Co do meczu to nasi zagrali przeciętnie - do tego razi brak skuteczności ... Podobała mi się akcja Łobo - Dawidowski - Wtorek, szkoda że z wykończeniem gorzej. Żenada i tyle, teraz musimy się modlić by w Krakowie forma wróciła, bo jak nie to cieniutko to widzę. Czyżby koniec Wisły w pucharach w tym roku ?

EDIT: Zieńczuk przez tę czerwień nie może grać w rewanżu ?
Odpowiedz cytując