Wyświetl pojedynczy post
kreseq
Warszawiak
 
 
Od: 11.2003
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#750
Stary 30.07.2008, 19:45
Po pierwszej polowie :

Beitar ma katastrofalna obrone...Ja nie wiem skad wzieli prawego obronce ale to juz ich problem.
Pomoc u nich zupelnie gubi rytm i widac to w sposobie ustawienia. "Nitki" miedzy napastnikami a pomoca nie ma...nie ma ale mimo to rozgrywaja akcje i czasami cokolwiek robia tyle ze daleko od pola karnego. Pomocnicy i pomoc Beitaru nie potrafi cofac sie wraz z akcja...to cos czego powinno sie uczyc obroncow i skrzydlowych juz na samym poczatku...coz to problem Izraelczykow.

Widzieliscie zawodnika Beitaru w 43 minucie ? Przepraszam ale takie kiksy to nie w tej bajce


Wisla - Podoba mi sie gra Sobolewskiego i Glowackiego...malo widoczny Sobolewski( Jak zwykle ) jednak odwala kawal dobrej roboty. Glowacki duzo dziala i robi miejsce dla innych, to sie ceni.
Zienczuk przecina kilka groznych kontr i to sie ceni.
Baszczu dwie akcje zawalil i trzeba bylo dublowac...tak klasowy obronca nie moze robic w takim meczu.
Pawelek pozytywnie ale uwazam ze to kiepski bramkaz jak na MP...

Pozytywnie.Tyle moge powiedziec.
Obiektywna ocena wiec prosze sie nie czepiac.


Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
Odpowiedz cytując