|
Ze my jeszcze nie przygrywamy to jakis cud.
Podusmowac ; fartowna bramka, Pawelek rzeczywiscie niepewny, sedzia do wymiany.
i macie swoich fanatykow Beitaru.. cisza jak makiem zasial, a po straconej bramce jedyne co potrafia to gwizdac gdy nasi dopinguja.
oj zle to wyglada, BARDZO ZLE
WISLA ! OBUDZCIE SIE!!
|