Wyświetl pojedynczy post
e
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#748
Stary 30.07.2008, 19:45
Ze my jeszcze nie przygrywamy to jakis cud.

Podusmowac ; fartowna bramka, Pawelek rzeczywiscie niepewny, sedzia do wymiany.



i macie swoich fanatykow Beitaru.. cisza jak makiem zasial, a po straconej bramce jedyne co potrafia to gwizdac gdy nasi dopinguja.


oj zle to wyglada, BARDZO ZLE

WISLA ! OBUDZCIE SIE!!
Odpowiedz cytując