Wyświetl pojedynczy post
sambo
dziarski chłop
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1303
Stary 30.07.2008, 19:34
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Napisales "Niejednokrotnie opluwanie za bycie moherami".. Ja mysle ,ze ludzie jesli kogos opluwaja i puszczaja im nerwy to tylko w stosunku do Rydzyka.Moherowe berety to sie kojarza raczej z wypaczeniem sensu wiaru ,zgryzota ,naiwnoscia i nietolerancja ,ktora skutecznie im wszczepia "pasterz z Torunia".
nastepny sloganista się nam znalazł -

głównym problemem wszystkich Polaków - jest brak informacji.

Za wietrzenie spisków są uważane rzeczy, które miały miejsce i które są faktem historcznym opisywanym w różnych książkach - opisywanych przez różnych ludzi.

Sens w tym, że prawdą jest to co znajduje się w mediach które naprawdę można wymienić

GW, Rzepa, Dziennik, dzienniki lokalne itp - nie jest ich aż tak duzo

Polityka, Wprost, Newsweek czy Przekrój - nie jest ich tak dużo

tVN, TVP, Polsat - słownie 3


- to jest dostep do informacji. I nawet człowiek bardzo mądry i niegłupi któremu po prostu nie chce się szukać bo niby dlaczego - który ma pod ręką tylko takie tytuły wśród których też jest ranking popularności - nie ma pojecia o rzeczywoistosci.

Stwierdzenie o tym, że podczas gdy na Węgrzech i CZzechach ruscy sie szykowali do wyprowadzenia wojsk w Polsce Mazowiecki zaprasza szefa KGB na oficjalna wizytę - fakt, który jest dostepny w gazetach z tamtego czasu, opracowaniach historycznych - jest snuciem spisków.

To, że dopiero rząd Olszewskiego jako pierwszy w historii RP powiedział głośno chcemy NATO i EWG - podczas, gdy poprzednie gabinety snułt bzdurne wizje współpracy w ramach RWPG lub innymi wizjami - jest spotykany z uśmiechem. A to jest w zapisach, ksiażkach - gazetach z tamtych czasów.


Konkludując -

NIE MASZ PRAWA - wyrażać takich opinii bez uzasadnienia. Bo nie wiesz co mówią w RM ani nie wiesz dlaczego.
Twoja opinia o tych mediach bierze sie z tego co przeczytasz w mediach które wymieniłem.

A jesli nawet przyjąć, że ttamci ludzie są ograniczeni - to niestety Ty od nich sie nie różnisz NICZYM - tylko wektor masz przechylony w inną stronę, przy takim założeniu nie posiadasz ani źdźbła informacji więcej niż oni. Tobie się tylko wydaje żeś lepszy - bo tak Cie zaprogramowali.

A że czasami jest tak - że tam sie mówi troche więcej niz Ty mozesz usłyszeć w TVN - to jest idealne pole dla coponiektórych aby zaprogramować CIę na takie myslenie jakie prezentujesz
Ostatnio edytowane przez sambo : 30.07.2008 o godz. 19:37.
"Zachowanie się publiczności krakowskiej, a raczej zwolenników Cracovii na ostatnich jej meczach, stało się naprawdę skandalicznem. Tylko ten sędzia jest dobry, sprawiedliwy i obiektywny, który jej dogadza, każdy inny jest "kaloszem", "papuciem", "zbrodniarzem". Doprowadziło to do najzwyklejszego terroru. " Tygodnik Sportowy rok 1924, nr 43