Temat
:
Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze)
Wyświetl pojedynczy post
Ksawery
Member
Od: 04.2007
Offline
#
374
30.07.2008, 17:53
@Pero
http://images3.fotosik.pl/229/9fc2e006d4e6d238.jpg
To nie trybuna ma się przybliżyć do boiska tylko boisko do trybuny
Gdyby przybliżyć trybunę, to wtedy zasłoniłaby cześć krzesełek na D i E jak to widać (mniej więcej
) na zdjęciu.
Pozdrawiam
Ksawery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Ksawery
Znajdź inne posty napisane przez Ksawery