[Nie lubię pisać dwóch postów obok siebie, ale zważywszy na sporą różnicę czasową pomiędzy nimi oraz odmienną tematykę lecz niestety nie ma tematu "sporty motorowe")
już za 30 dni rusza pierwszy wyścig w historii Superleague Formula. Wielu wątpiło czy w ogóle uda się wystartować, sam straciłem zainteresowanie tym tematem rok - dwa lata temu, możliwe że będziemy mieli tylko 6 wyścigów jednak jest to wydarzenie na rzadko spotykaną skalę.
Czym jest Superleague Formula? Ciekawym sposobem na ściągnięcie kibiców piłkarskich (lub "kiboli" jak zwał stec) na tor wyścigowy... jak to zrobić? w bardzo prosty sposób:
Przenieść na tor ich ukochane kluby!
AC Milan
Al Ein-zweii Arabija Jakieś cholerstwo roponośne






Dzisiaj AS Roma ogłosiła swój start w serii, jej kierowcą będzie Giancarlo Fisichella, ale to nie koniec kierowców F1, dla AC Milan będzie jeździł holender Doornbos.
więcej info:
http://www.superleagueformula.com
http://en.wikipedia.org/wiki/Superleague_Formula
