Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Marcinklon
Senior Member
Od: 03.2008
Skąd: Wadowice
Offline
#
1165
30.07.2008, 17:34
Aro1234
napisał(a):
Wie ktoś jak ściągnąć sim locka z Nokii 6630 ? I ile ewentualnie takie coś kosztuje?
serwis/komis 20-30 zł 5 minut zajmuje chyba ze amator "kombinował" wczesniej - ok 60 zeta i juz troche dłużej
Marcinklon
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Marcinklon
Znajdź inne posty napisane przez Marcinklon