Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
YaSiOTSW
Member
Od: 11.2006
Skąd: Qrdwanów
Offline
#
1164
30.07.2008, 17:24
Zależy to raczej od tego na jakich zasadach została zawarta umowa.. Ale pewnie nie wykluczone ze nie
YaSiOTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do YaSiOTSW
Znajdź inne posty napisane przez YaSiOTSW