Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Pauwe
Senior Member
Od: 11.2002
Skąd: nie ustalono
Offline
#
1163
30.07.2008, 17:23
Czy istnieje możliwość zerwania umowy z Cyfrą Plus ,w przypadku zawieszenia jesiennych rozgrywek Ekstraklasy
Pauwe
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Pauwe
Znajdź inne posty napisane przez Pauwe