To, że płot przy C nie został rozebrany wcale nie musi świadczyć o tym, że trybuna nie będzie bliżej. Przecież te kilka dodatkowych rzędów może powstać dopiero w czasie obniżania murawy. Jeśli się mylę to mnie poprawcie.

W ogóle to wydaje mi się, że to normalne, że ten płot dalej stoi. Nie wyobrażam sobie, że podczas meczu plac budowy nie jest całkowicie odgrodzony.