Wyświetl pojedynczy post
Wichar87
Senior Member
 
 
Od: 11.2006
Skąd: Lubliniec

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#373
Stary 30.07.2008, 17:15
To, że płot przy C nie został rozebrany wcale nie musi świadczyć o tym, że trybuna nie będzie bliżej. Przecież te kilka dodatkowych rzędów może powstać dopiero w czasie obniżania murawy. Jeśli się mylę to mnie poprawcie. W ogóle to wydaje mi się, że to normalne, że ten płot dalej stoi. Nie wyobrażam sobie, że podczas meczu plac budowy nie jest całkowicie odgrodzony.
Ostatnio edytowane przez Wichar87 : 30.07.2008 o godz. 17:18.
Odpowiedz cytując