Wyświetl pojedynczy post
skowron
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: SKMK

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#19
Stary 30.07.2008, 17:03
tomasz1906 napisał(a):Wyświetl post

Moj rekord w tym roku to szczupak 12,5 kilo.
Gratuluję pięknej ryby. Szkoda, że takie ryby w naszych wodach to już rzadkość :/ Ja w tym roku leszcz 4,40kg i sandacz 6,50kg, ale wciąż czekam na okaz roku
Henryk Reyman - Szacunek na wieki, wzór do naśladowania.

O moja Wisełko nie zdradzę Cię
O moja Wisełko nie zdradzę Cię
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
Inni Cię zdradzili pasy polubili ale ja nie!
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
A jak mi ktoś powie ty wiślacki psie
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS
Pół litra wypiję, mordę mu obiję za nasz TS!
Odpowiedz cytując