Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2598
Stary 30.07.2008, 16:16
A jak masz w portfelu 80 zł a chcesz kupić spodnie za 120 zł, a sprzedawca daje Ci maksymalnie upust do 100 zł to chyba jest problem... Nie wiem, może mamy ograniczony budżet, może są jakieś inne probemy. \

Mnie się też wydaje, że nie powinno być dla Cupiała, który ma mająlek prawie 1,5 mld euro, problemem wydać 1 mln euro na dobrego napastnika. Ale świat jest dziwny...

Co do Neiego to boje sie tylko o jedno. Bo zapewne jest to piłkarz klasy Brożka, albo i jeszcze lepszy. Pokazały to ostatnie sezony w jego wykonaniu. Problemem może być jednak to czy uda mu się udzwignąc presje. Kosztując grubą kase ok. 1 mln euro i mając za konkurenta piłkarza o porównywalnych umiejętnosciach i będąc jeszcze do tego w zupełnie nowym otoczeniu trzeba mieć bardzo silną psychikę żeby wygrać. Druga sprawa, Brożka będzie Skorża wystawiał, bo wie że jak zagra drugi taki sezon jak ostatnio to może nawet za niego Wisła dostać 5mln euro.

Dlatego jesli Nei przyjdzie do Wisły, to nie oczekujcie od niego od razu cudów, bo ma na początku dość trudno. Taki Matusiak, który jak jest w formie jest piłkarzem tej samej klasy co Brożek, się spalił psychicznie i nie dał rady. Jednakże wierze w to że jesli Wisła da za goscia 1 mln. euro to Skorża znajdzie takie ustawienie że go wystawi w 1 szym składzie.
Ostatnio edytowane przez pawelo84 : 30.07.2008 o godz. 16:27.
Odpowiedz cytując