LoRd napisał(a):

trafilem i zgarnalem ... trójkę czyli 16 zl for me. zainwestowalem 12 wiec zarobiclem na piwo 4 zl. Bilans za wszystkie gry jednak na minus.
Co do tej piątki. powiem wam, że chyba nie chciałbym jej trafić. Niby te kilka tysięcy złotych można sobie przyjemnie spożytkować ale jednak mieć świadomość, że jedna inna liczba i moje życie wyglądałoby zupełnie inaczej ...
|
Hm, gdybym ja miał trafić 5 to tylko pod jednym warunkiem: żeby liczba którą nie trafiłem miała się pojawić jako pierwsza, ewentualnie druga, bo gdyby była ostatnia to bym się chyba pochlastał
