Snakes napisał(a):

|
Napisales "Niejednokrotnie opluwanie za bycie moherami".. Ja mysle ,ze ludzie jesli kogos opluwaja i puszczaja im nerwy to tylko w stosunku do Rydzyka.Moherowe berety to sie kojarza raczej z wypaczeniem sensu wiaru ,zgryzota ,naiwnoscia i nietolerancja ,ktora skutecznie im wszczepia "pasterz z Torunia".
|
W tym temacie przyjela sie taka niepisana konwencja, by o "oczywistych oczywistościach" nie dyskutować, a raczej zwracać uwagę współforumowiczów na sprawy mniej znane, bądź uważane za nie majace wplywu na życie w Polsce, ktore jednak taki wplyw maja. Temat naiwności wiekszosci moherowych beretow byl juz oklepany milon razy a ich wplyw ze wzgledu na naturalnie malejaca liczebnosc jest zjawiskiem zachidzącym (choć rozumiem że mlodemu tolerancyjnemu pokoleniu trudno mimo jego tolerancyjnosci zaakceptowac inność moherów).