Wyświetl pojedynczy post
kalashnikov2
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1301
Stary 30.07.2008, 14:41
Snakes napisał(a):Wyświetl post
Napisales "Niejednokrotnie opluwanie za bycie moherami".. Ja mysle ,ze ludzie jesli kogos opluwaja i puszczaja im nerwy to tylko w stosunku do Rydzyka.Moherowe berety to sie kojarza raczej z wypaczeniem sensu wiaru ,zgryzota ,naiwnoscia i nietolerancja ,ktora skutecznie im wszczepia "pasterz z Torunia".

W tym temacie przyjela sie taka niepisana konwencja, by o "oczywistych oczywistościach" nie dyskutować, a raczej zwracać uwagę współforumowiczów na sprawy mniej znane, bądź uważane za nie majace wplywu na życie w Polsce, ktore jednak taki wplyw maja. Temat naiwności wiekszosci moherowych beretow byl juz oklepany milon razy a ich wplyw ze wzgledu na naturalnie malejaca liczebnosc jest zjawiskiem zachidzącym (choć rozumiem że mlodemu tolerancyjnemu pokoleniu trudno mimo jego tolerancyjnosci zaakceptowac inność moherów).
Ostatnio edytowane przez kalashnikov2 : 30.07.2008 o godz. 14:45.