Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#689
Stary 30.07.2008, 14:23
Zbliza sie godzina zero .Rzeczywiscie przejscie tej rundy to powinno byc minimum,zeby Puchary 2008 nie okazaly sie krotka pilka. Przynajmniej bedziemy wiedziec na czym stoimy, czy mamy druzyne zblizona do tej sprzed lat ,czy tez mistrz Izraela to juz za wysokie progi
Odpowiedz cytując