tofik napisał(a):

|
Czyli tak jak częśc podejrzewała, jeśli będzie dobry wynik z Beitarem, to klub rzuca 150-200k € i Nei jest u nas.
|
Nie wiem czym tu się podniecać...
Moim zdaniem ta informacja posiadając takie źródło nic nowego nie wnosi do sprawy...
Choć z braku innych pozytywnych wieści rozumiem że lepszy rydz niż nic...