Wyświetl pojedynczy post
St@chu
Senior Member
 
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2594
Stary 30.07.2008, 14:07
tofik napisał(a):Wyświetl post
Czyli tak jak częśc podejrzewała, jeśli będzie dobry wynik z Beitarem, to klub rzuca 150-200k € i Nei jest u nas.
Nie wiem czym tu się podniecać...

Moim zdaniem ta informacja posiadając takie źródło nic nowego nie wnosi do sprawy...

Choć z braku innych pozytywnych wieści rozumiem że lepszy rydz niż nic...
Odpowiedz cytując