Wyświetl pojedynczy post
Simao1
Senior Member
 
 
Od: 07.2008
Skąd: Tarnów/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#687
Stary 30.07.2008, 13:56
Żeby Wiśle udało się przejść Beitar i minimum zagrać w fazie grupowej p. UEFA, to już będzie duży sukces z obecnym składem.
Ostatnio edytowane przez Simao1 : 30.07.2008 o godz. 13:58.
Odpowiedz cytując