Wyświetl pojedynczy post
Acapelo
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2593
Stary 30.07.2008, 13:56
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Pan Skorża to konserwatysta, już wiele razy to pokazał, nie lubi zmieniać składu i raczej nie jest On trenerem co chetnie wpuszcza nowych, młodych graczy.Wiec pisanie o 16 letnim Jonczyku który miałby grać w ataku jest raczej mało prawdopodobne.
Z drugiej strony zobaczcie jakimi zawodnikami się interesujemy. Skorża i Bednarz to raczej wychodzą z założenia że żeby grać w Wiśle trzeba coś prezentować. To samo się młodych tyczy. Nie mówcie że Boguski czy Jirsak nie dostali szans. Teraz dostaje Małecki.
Nawet Kmiecik dostaje i to za dużo. A pokazać się już mógł naprawdę wiele razy.
Wisła zaczyna się cenić i na szczęście nawet jeżeli jakimiś cieniasami się interesujemy nigdy nie ujrzało to światła dziennego. A ci co byli opisywani w świetle Wisełki to jednak swoją klasę posiadają. I tak trzymać.
Odpowiedz cytując