Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
spinnaker
Senior Member
Od: 07.2005
Offline
#
1156
30.07.2008, 13:48
Bartosz
napisał(a):
Kto będzie komentował jutrzejsze zawody w TVP2?
dzisiaj na TVP info była relacja i mówił Iwański więc bardzo prawdopodobne że on
spinnaker
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spinnaker
Znajdź inne posty napisane przez spinnaker