Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#685
Stary 30.07.2008, 13:44
W sumie dziwne, ze osobny temat zostal zamkniety. Skoro kazdy macz ligowy ma oddzielny watek to nawazniejszy mecz sezonu chyba tez molgby, a tutaj mozna by dyskutowac bardziej ogolnie o rankingu, potencjalnych rywalach, losowaniach itp.
Odpowiedz cytując