Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
rutic
Member
Od: 02.2007
Skąd: Krk
Offline
#
2589
30.07.2008, 11:41
Myślę że porównywanie Jończyka do Bojana jest co najmniej nie na miejscu.
"Oto ten moment przed momentem na państwa ekranach"
- Dariusz Szpakowski
rutic
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rutic
Znajdź inne posty napisane przez rutic