|
Pan Skorża to konserwatysta, już wiele razy to pokazał, nie lubi zmieniać składu i raczej nie jest On trenerem co chetnie wpuszcza nowych, młodych graczy.Wiec pisanie o 16 letnim Jonczyku który miałby grać w ataku jest raczej mało prawdopodobne.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 30.07.2008 o godz. 11:14.
|