Z rządowych obliczeń wynika, że po zakończeniu reformy emerytalnej niektórzy Polacy otrzymają emeryturę nawet o jedną trzecią niższą od tej, która obowiązuje dzisiaj. Sposób inwestowania naszych środków przez OFE i ZUS powoduje, że tylko na dzień dzisiejszy łączne straty wszystkich emerytów wynoszą co najmniej 50 miliardów złotych.
http://www.kapitalizm.org/?action=sh...le&art_id=4684
I zeby Panowie sprawa byla jasna, zaden, ale to zaden rzad od poczatku lat 90tych nie raczyl zajac sie problemem, ktory za pare lat skonczy sie tym, ze starsi ludzie nie beda mieli z czego zyc.
Robert Gwiazdowski podaje, ze totalne bankructwo ZUSu to rok bodajze 2013 lub 2015, do tego czasu solidarni z PISu, komunisci z LSD lub farbowani liberalowie z PO jedyne co Nam zaproponuja to podniesienie wieku ewerytalnego np tak jak w Niemczech do lat 67.
Powiem szczerze, w obliczu problemow natury ekonomicznej jedyne co pozostaje obecnym parlamentarzystom to PIENIACTWO. Niestety przyjdzie czas, ze te "igrzyska" dla l**u przestana byc wystarczajace...