Temat
:
35 milionów KURNA !!
Wyświetl pojedynczy post
mechusar
Senior Member
Od: 08.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
114
30.07.2008, 01:20
Szkoda że nie całość, ale dobre i 10 baniek.
Amicos vincere, inhonesta est victoria...
mechusar
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mechusar
Odwiedź stronę domową użytkownika mechusar!
Znajdź inne posty napisane przez mechusar