nie dam wam ani po 5 zeta
nie dam na oprawe
nie dam na kosciol
nie dam na bezdomnych
nie dam na rydzyka
nie dam na amputacje penisow dla potrzebujacych
nie dam na budowe autostrady Biezanow - Szarow
nie dam bo ... nie wygralem !!
FOCH NA LOTTO I C H U J
