Wyświetl pojedynczy post
Gucio25
Forumowy Di Caprio
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#101
Stary 29.07.2008, 22:33
no i dupa, dwa razy jedynke miałem.
uherku, czekamy na czartery na Balicach.

ps. kiedy podają czy ktoś wygrał? jutro jakoś rano czy jak?
Ostatnio edytowane przez Gucio25 : 29.07.2008 o godz. 22:37.
Odpowiedz cytując