|
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?
Offline
|
#99

29.07.2008, 22:25
|
FajQ napisał(a): 
|
Pamietam jak w tej najwkeszkej euro loterii babka wygrala cos kolo 60 mln Euro i na zawal deadła.To dopiero szczęście...
|
no żesz... http://bykom-stop.avx.pl/
|
|