Temat
:
35 milionów KURNA !!
Wyświetl pojedynczy post
MISTA92
Senior Member
Od: 02.2008
Offline
#
92
29.07.2008, 21:26
uher
napisał(a):
Nie będę się z wami dzielił, pozdrawiam.. idę pić ze wszystkimi !!!!!!!!!!!!!!
Hmm nie podzielisz sie z nami wrazeniami chyba opowiesz cos? boo mam nadzieje ze nas nie kłamiesz
MISTA92
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do MISTA92
Znajdź inne posty napisane przez MISTA92