Wyświetl pojedynczy post
MISTA92
Senior Member
 
Od: 02.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#92
Stary 29.07.2008, 21:26
uher napisał(a):Wyświetl post
Nie będę się z wami dzielił, pozdrawiam.. idę pić ze wszystkimi !!!!!!!!!!!!!!
Hmm nie podzielisz sie z nami wrazeniami chyba opowiesz cos? boo mam nadzieje ze nas nie kłamiesz
Odpowiedz cytując