Temat
:
35 milionów KURNA !!
Wyświetl pojedynczy post
wislak_olkusz
Senior Member
Od: 06.2007
Offline
#
89
29.07.2008, 21:24
tak, i kupuje Cracovie za 10 mln przy czym odrazu drużyne rozwiązuje i FIN !
Pochwal się kuponem cwaniaczku
wislak_olkusz
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak_olkusz
Znajdź inne posty napisane przez wislak_olkusz