ja tylko raz w totka grałem, zainwestowałem 60 zł w 30 zdrapek i chyba w 25 zdrapce trafilem 60zł a w pozostalych nic

wiec meega interes zrobilem
ale jakbym kiedys jednak zaagral i jakos wygral np 35 mln to bym kupił jakis Krakowski klub w "C" klasie i chcial z nim wejsc do ekstraklasy w 10 lat
pozatym włozył bym ze 30 mln na 8% i zył z odsetek
