Wyświetl pojedynczy post
Ja_Kibic
Senior Member
 
 
Od: 11.2005
Skąd: os. Piastów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#48
Stary 29.07.2008, 21:03
ja tylko raz w totka grałem, zainwestowałem 60 zł w 30 zdrapek i chyba w 25 zdrapce trafilem 60zł a w pozostalych nic wiec meega interes zrobilem

ale jakbym kiedys jednak zaagral i jakos wygral np 35 mln to bym kupił jakis Krakowski klub w "C" klasie i chcial z nim wejsc do ekstraklasy w 10 lat

pozatym włozył bym ze 30 mln na 8% i zył z odsetek
Odpowiedz cytując