Jak wygram to obiecuje że przekaże na UW tak z 2 miliony żeby im kasy nie brakowało na oprawy.Kupie sobie zajebistego kompa.Kupie sobie helikopter i będe do szkoły latał.
Wiślak olkusz ale to podobno jest tak zrobione że jeżeli byś kupił wszystkie możliwe kombinacje to zapłacisz więcej niz byś wygrał.Nie ma łatwo
