Wyświetl pojedynczy post
FajQ
Senior Member
 
 
Od: 08.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#41
Stary 29.07.2008, 20:51
Jak wygram to obiecuje że przekaże na UW tak z 2 miliony żeby im kasy nie brakowało na oprawy.Kupie sobie zajebistego kompa.Kupie sobie helikopter i będe do szkoły latał.

Wiślak olkusz ale to podobno jest tak zrobione że jeżeli byś kupił wszystkie możliwe kombinacje to zapłacisz więcej niz byś wygrał.Nie ma łatwo
Odpowiedz cytując