Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#29
Stary 29.07.2008, 20:02
Miesięcznie Totalizator zarabia około 230 mln na zakładach - dane oficjalne jako że to spółka Skarbu Państwa.
Załóżmy że ktoś wygrywa 3 mln co tydzień - to ile jeszcze zostaje dla naszych kochanych władz ..... ?


To taka dygresja kto właściwie jest największym wygranym tej zabawy - i to bez losowania
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując