Miesięcznie Totalizator zarabia około 230 mln na zakładach - dane oficjalne jako że to spółka Skarbu Państwa.
Załóżmy że ktoś wygrywa 3 mln co tydzień - to ile jeszcze zostaje dla naszych kochanych władz ..... ?
To taka dygresja kto właściwie jest największym wygranym tej zabawy - i to bez losowania
