Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 29.07.2008, 19:55
Etiop napisał(a):Wyświetl post
Gdybym wygrał taką kasę, to kupiłbym sobie dom poza Krakowem. Zainwestował część kasy w nieruchomości a resztę do kilku banków wsadził na procent. Zwiedziłbym najpierw całą Polskę i miejsca silnie związane z II WŚ. Poleciałbym w końcu na jakieś wakacje do jakiegoś fajnego egzotycznego kraju. Wpłaciłbym część kasy na Krakowskie Towarzystwo Opieki Nad Zwierzętami i na jakąś fundację pomagającą chorym dzieciom. A na końcu nauczyłbym się w końcu pływać . I wtedy wybuduję sobie basen w tym domku poza Krakowem.
Haha podobne marzenia mam tylko z II WŚ może nie... ja zwiedziłbym Polskę wzdłuż i wszerz, a później Europę i świat no i pływać też bym się nauczył..
Odpowiedz cytując