Wyświetl pojedynczy post
pysio
Banita
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22
Stary 29.07.2008, 19:49
jak już wygram to.. kupię sobie w końcu nowy telefon jakiegoś sony ericsson'a a resztę oddam na cele charytatywne, albo Cupiałowi w podziękowaniu za 10 wspaniałych lat
Odpowiedz cytując