A nikt nie mówi że wspomógłby SKWK... Wstyd

Ale byśmy mieli oprawy
P.S. Zauwaźyliście że dawniej nie było tyle kuliminacji? Cfaniaczki stwierdziły że większy zysk jest jak jest więcej do wygrania i teraz rzadko ktoś wygrywa za pierwszym razem 6... No ale cóź... Żeby wygrac trzeba GRAC
