Wyświetl pojedynczy post
Arkas
Senior Member
 
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#18
Stary 29.07.2008, 19:40
A nikt nie mówi że wspomógłby SKWK... Wstyd
Ale byśmy mieli oprawy

P.S. Zauwaźyliście że dawniej nie było tyle kuliminacji? Cfaniaczki stwierdziły że większy zysk jest jak jest więcej do wygrania i teraz rzadko ktoś wygrywa za pierwszym razem 6... No ale cóź... Żeby wygrac trzeba GRAC
Odpowiedz cytując