Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16
Stary 29.07.2008, 19:30
ja za taką kase to bym sobie kupił jakiś dom koło Krk i go urządził, jakąś wypasioną bryke, troche kasy bym dał SKWK na oprawy meczów i jeszcze troche dla malarzy na spreje a za reszte to bym się bawił do końca życia
Odpowiedz cytując