Temat
:
35 milionów KURNA !!
Wyświetl pojedynczy post
mario315
Senior Member
Od: 09.2006
Offline
#
16
29.07.2008, 19:30
ja za taką kase to bym sobie kupił jakiś dom koło Krk i go urządził, jakąś wypasioną bryke, troche kasy bym dał SKWK na oprawy meczów i jeszcze troche dla malarzy na spreje a za reszte to bym się bawił do końca życia
mario315
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mario315
Znajdź inne posty napisane przez mario315